Course "Homeopathy in Childbirth".

№1 in Eastern Europe

International standard of practice

Scientific base

Certificate of official organization

Цей курс розрахований на людей які працюють у пологах (акушерки, доули, перинатальні фахівці та лікарі) та на вагітних жінок.
Курс побудований на основі особистого практичного досвіду, який став дуже успішний і який ствердив в думці, що саме гомеопатія є найбільш ефективним, безпечним та чудодійним засобом, за умови правильного використання метода.

На курсі ви знайдете всі ньюанси та перестороги для професійного використання метода в професійній практиці. Хочемо зазначити, що дуже багато фахівців описують цей метод виключно з теоретичного боку, а інші фахівці використовують метод необачно і роблять багато помилок, що призводить до незадоволення клієнтами або навіть до ускладнень. Не вірне використання методу призводить до враження, що метод є неефективним, але напрочуд використовуючи метод за всіма правилами можна пересвідчитися у вражаючій його дієвості. Існує ціла низка акушерських ситуацій в яких немає можливості посприяти ані медичними, ані іншими засобами крім гомеопатії. Яка показує свою ефективність у абсолютній більшості випадків.

На заняттях ви отримаєте знання зібрані від різних гомеопатичних шкіл, західних акушерок, та відомих гомеопатів. Отримаєте повну існструкцію з використання метода та опис найбільш вживаних гомеопатичних препаратів в пологах.

Mentors

Julia Shushailo

Голова ГО “АФПБ” та засновник клубу щасливих батьків “Диво в домі”, автор вітчизняної програми підготовки доул міжнародного зразка, автор численних статей у профільних журналах та на ресурсах для батьків, організатор та учасник міжнародних конференцій, спрямованих на гуманізацію пологової допомоги та підвищення професійного рівня спеціалістів, які працюють у перинатальній сфері.

 

Difference of the ASNP course

An authentic look at childbirth. Unique knowledge about female physiology. Psychosomatics of childbirth.

Program

Video

Other courses