Курс "Гомеопатія у пологах"

№1 в східній Європі

Міжнародний стандарт практики

Наукова база

Сертифікат офіційної організації

Цей курс розрахований на людей які працюють у пологах (акушерки, доули, перинатальні фахівці та лікарі) та на вагітних жінок.
Курс побудований на основі особистого практичного досвіду, який став дуже успішний і який ствердив в думці, що саме гомеопатія є найбільш ефективним, безпечним та чудодійним засобом, за умови правильного використання метода.

На курсі ви знайдете всі ньюанси та перестороги для професійного використання метода в професійній практиці. Хочемо зазначити, що дуже багато фахівців описують цей метод виключно з теоретичного боку, а інші фахівці використовують метод необачно і роблять багато помилок, що призводить до незадоволення клієнтами або навіть до ускладнень. Не вірне використання методу призводить до враження, що метод є неефективним, але напрочуд використовуючи метод за всіма правилами можна пересвідчитися у вражаючій його дієвості. Існує ціла низка акушерських ситуацій в яких немає можливості посприяти ані медичними, ані іншими засобами крім гомеопатії. Яка показує свою ефективність у абсолютній більшості випадків.

На заняттях ви отримаєте знання зібрані від різних гомеопатичних шкіл, західних акушерок, та відомих гомеопатів. Отримаєте повну існструкцію з використання метода та опис найбільш вживаних гомеопатичних препаратів в пологах.

Ментори

Юлія Шушайло

Голова ГО “АФПБ” та засновник клубу щасливих батьків “Диво в домі”, автор вітчизняної програми підготовки доул міжнародного зразка, автор численних статей у профільних журналах та на ресурсах для батьків, організатор та учасник міжнародних конференцій, спрямованих на гуманізацію пологової допомоги та підвищення професійного рівня спеціалістів, які працюють у перинатальній сфері.

 

Відмінність курсу АФПБ

Автентичний погляд на пологи. Унікальні знання про жіночу фізіологію. Психосоматика пологів.

Програма

Анна

Винница
Спасибо за обучение! Для меня это был не только огромный пласт знаний, но и огромное количество осознаний, эмоций, чувств, вообще какие-то новых состояний. Эти два месяца, без преувеличения, наполнили и изменили меня, направили больше внутрь себя!

Ира

Львов
Хочу выразить Вам свою Благодарность и Восхищение!! Благодарность за то,что вернули мне Веру в себя ♥️. И Восхищение, что приняли сразу Мир, который уже никогда не будет прежним. Вы не устрашились взять на себя ответственность и стали учителями на расстоянии )). Это очень трудоёмкое , энергетично-затратное состояние! Но вы смогли !! Спасибо!!

Наталка Бохонко

Почну з слів вдячності. Величезне дякую за вашу роботу, дорогі Юля, Марина і Саша! Ваші знання безцінні і я вдячна за те, що ділитись ними! Інформація подається доступно, розгорнуто і екологічно! Дається можливість і самостійного опрацювання деяких тем, що також лише підсилює інтерес до справи. Знаю, що випадкових зустрічей не буває. І нові знайомства з учасницями курсу лише підтвердили мої переконання, бо дівчата чудові. І хоч зараз нелегкий час, я впевнена, що мій шлях правильний і я буду рухатись далі! Бо я на курсі отримала на лише знання професії доули, а й пізнання самої себе. Я можу і я буду!

Ольга Бойко

Благодарю тебя за занятия. Хочу сказать, что уникальное мировоззрение доулы это колоссальная работа над собой! Я не видела других доул и по моим ощущениям это твоя уникальность. И сейчас у меня процесс обучения уникальности.))) Эти знания , я думаю, можно применять и в моем рабочем и жизненном процессе. По мере усвоения и понимания стараюсь переносить. Дипломатичное отношение, нейтралитет, эмпатия, нивелирование ситуации. Я начала понимать то, что раньше не понимала. Мне нравится и хочется у тебя учиться! Благодарю тебя! Обнимаю))) С уважением, Ольга Бойко.

Анна Ясна

Этот курс – именно те знания, которые я искала, начиная от теории, заканчивая практическими навыками и профессиональными секретами. И все это Юлечка дает так доступно, понятно, информативно, вкусно и красиво, что есть одно желание – учиться еще. Радует, что Юля всегда тонко чувствует аудиторию, и процесс обучения у нее проходит легко и на одном дыхании, когда мы могли шутить и смеяться, а в другие моменты – быть серьезными и собранными. Я – визуал и мне было очень важно увидеть все то, о чем Юля рассказывала, тут как никогда кстати были все ее слайды, картинки, схемы, фотографии – и когда она водила стрелочкой-указочкой, разжевывая материал в подробностях – грех было бы его не усвоить.