"Teaching Methodology" course

№1 in Eastern Europe

International standard of practice

Scientific base

Certificate of official organization

Якщо у вас зібрано багато матеріалу і ви готові створити, або оптимізувати свій курс для вагітних або любу іншу програму або освітній захід, вам обов‘язково потрібно знати, як відбувається процес навчання та викладання. Бо просто розповісти людям те що знаєш – це зовсім не означає навчити і підготувати. Якщо у вас на занятті багато запитань, непорозумінь, якщо ви плутаєтесь та забуваєте розповісти заплановане, це означає, що у вас не правильно сплановані заняття.

Задопомогою «методики», можна сконструювати правильну структуру курса, блоків та занять. Засобами методики та педагогіки можна зробити заняття більш цікавими, дінкмічеими та ефективними. Бо ваші слухачі почнуть запам‘ятовувати на довго і бути в змозі використовувати надану їм корисну інформацію. В рамках навчання ви не отримаєте матеріали для наповнення вашого курса, проте ви зможете грамотно та якісно скомпонувати структуру свого курса, своїх занять та доповнити їх ефектними педагогічними прийомами.

Педагогічна майстерність та розуміння методики викладання це обов‘язкова умова, якщо ви справді зочетеинавчити та підготувати людей чомусь.
На курсі ви можете отримати вижимку із базових знань вишів та досвіду десятиріч ефективної роботи із дорослими.

Mentors

Julia Shushailo

Голова ГО “АФПБ” та засновник клубу щасливих батьків “Диво в домі”, автор вітчизняної програми підготовки доул міжнародного зразка, автор численних статей у профільних журналах та на ресурсах для батьків, організатор та учасник міжнародних конференцій, спрямованих на гуманізацію пологової допомоги та підвищення професійного рівня спеціалістів, які працюють у перинатальній сфері.

 

Difference of the ASNP course

An authentic look at childbirth. Unique knowledge about female physiology. Psychosomatics of childbirth.

 

Programs

Ваш план — як умова для створення професійного та якісного інформаційного продукту. Грамотне конструювання матеріалу. Чому негарна поведінка слухачів – маркер ваших помилок у складанні курсу.

 

Архетиктура навчального Процесу. Структура і безперечні умови структури. Календарне планування – вчительський досвід.

Аудиторія – що обов’язково треба знати про людей, для яких ви працюєте. Взаємодія із різними рівнями уадиторіі. Ефективна робота з групою.

Video

Other courses