Курс "Методика викладання"

№1 в східній Європі

Міжнародний стандарт практики

Наукова база

Сертифікат офіційної організації

Якщо у вас зібрано багато матеріалу і ви готові створити, або оптимізувати свій курс для вагітних або любу іншу програму або освітній захід, вам обов‘язково потрібно знати, як відбувається процес навчання та викладання. Бо просто розповісти людям те що знаєш – це зовсім не означає навчити і підготувати. Якщо у вас на занятті багато запитань, непорозумінь, якщо ви плутаєтесь та забуваєте розповісти заплановане, це означає, що у вас не правильно сплановані заняття.

Задопомогою «методики», можна сконструювати правильну структуру курса, блоків та занять. Засобами методики та педагогіки можна зробити заняття більш цікавими, дінкмічеими та ефективними. Бо ваші слухачі почнуть запам‘ятовувати на довго і бути в змозі використовувати надану їм корисну інформацію. В рамках навчання ви не отримаєте матеріали для наповнення вашого курса, проте ви зможете грамотно та якісно скомпонувати структуру свого курса, своїх занять та доповнити їх ефектними педагогічними прийомами.

Педагогічна майстерність та розуміння методики викладання це обов‘язкова умова, якщо ви справді зочетеинавчити та підготувати людей чомусь.
На курсі ви можете отримати вижимку із базових знань вишів та досвіду десятиріч ефективної роботи із дорослими.

Ментори

Юлія Шушайло

Голова ГО “АФПБ” та засновник клубу щасливих батьків “Диво в домі”, автор вітчизняної програми підготовки доул міжнародного зразка, автор численних статей у профільних журналах та на ресурсах для батьків, організатор та учасник міжнародних конференцій, спрямованих на гуманізацію пологової допомоги та підвищення професійного рівня спеціалістів, які працюють у перинатальній сфері.

 

Відмінність курсу АФПБ

Автентичний погляд на пологи. Унікальні знання про жіночу фізіологію. Психосоматика пологів.

Програми

Ваш план — як умова для створення професійного та якісного інформаційного продукту. Грамотне конструювання матеріалу. Чому негарна поведінка слухачів – маркер ваших помилок у складанні курсу.

 

Архетиктура навчального Процесу. Структура і безперечні умови структури. Календарне планування – вчительський досвід.

Аудиторія – що обов’язково треба знати про людей, для яких ви працюєте. Взаємодія із різними рівнями уадиторіі. Ефективна робота з групою.

Анна

Винница
Спасибо за обучение! Для меня это был не только огромный пласт знаний, но и огромное количество осознаний, эмоций, чувств, вообще какие-то новых состояний. Эти два месяца, без преувеличения, наполнили и изменили меня, направили больше внутрь себя!

Ира

Львов
Хочу выразить Вам свою Благодарность и Восхищение!! Благодарность за то,что вернули мне Веру в себя ♥️. И Восхищение, что приняли сразу Мир, который уже никогда не будет прежним. Вы не устрашились взять на себя ответственность и стали учителями на расстоянии )). Это очень трудоёмкое , энергетично-затратное состояние! Но вы смогли !! Спасибо!!

Наталка Бохонко

Почну з слів вдячності. Величезне дякую за вашу роботу, дорогі Юля, Марина і Саша! Ваші знання безцінні і я вдячна за те, що ділитись ними! Інформація подається доступно, розгорнуто і екологічно! Дається можливість і самостійного опрацювання деяких тем, що також лише підсилює інтерес до справи. Знаю, що випадкових зустрічей не буває. І нові знайомства з учасницями курсу лише підтвердили мої переконання, бо дівчата чудові. І хоч зараз нелегкий час, я впевнена, що мій шлях правильний і я буду рухатись далі! Бо я на курсі отримала на лише знання професії доули, а й пізнання самої себе. Я можу і я буду!

Ольга Бойко

Благодарю тебя за занятия. Хочу сказать, что уникальное мировоззрение доулы это колоссальная работа над собой! Я не видела других доул и по моим ощущениям это твоя уникальность. И сейчас у меня процесс обучения уникальности.))) Эти знания , я думаю, можно применять и в моем рабочем и жизненном процессе. По мере усвоения и понимания стараюсь переносить. Дипломатичное отношение, нейтралитет, эмпатия, нивелирование ситуации. Я начала понимать то, что раньше не понимала. Мне нравится и хочется у тебя учиться! Благодарю тебя! Обнимаю))) С уважением, Ольга Бойко.

Анна Ясна

Этот курс – именно те знания, которые я искала, начиная от теории, заканчивая практическими навыками и профессиональными секретами. И все это Юлечка дает так доступно, понятно, информативно, вкусно и красиво, что есть одно желание – учиться еще. Радует, что Юля всегда тонко чувствует аудиторию, и процесс обучения у нее проходит легко и на одном дыхании, когда мы могли шутить и смеяться, а в другие моменты – быть серьезными и собранными. Я – визуал и мне было очень важно увидеть все то, о чем Юля рассказывала, тут как никогда кстати были все ее слайды, картинки, схемы, фотографии – и когда она водила стрелочкой-указочкой, разжевывая материал в подробностях – грех было бы его не усвоить.