Часті питання про курс навчання сертифікованих Доул АФПБ

1. Для чого найбільше потрібна сертифікація на вашу думку?

Відповідь: Крім професіоналізму, властиво наші випускницям, є ще одна важлива причина отримати сертифікацію. Безпека роботи. Працюючи в такій інтенсивній сфері, як пологи, легко потрапити в ситуацію, в якій ваші дії можуть зашкодити або стати причиною звинувачення в шкоді. Навіть наймиліші і просвітлені супроводжуючі під час пологів потрапляють у таку ситуацію одно чи пізно. І перевірте, чи вона легко здатна надовго вибити землю з-під ваших ніг, відвернути від роботи або травмувати вас. Для того щоб такого не сталося, на курсі ви отримаєте всі необхідні знання, а головне ви чітко усвідомлюєте алгоритм та межі вашої діяльності як Доули. І тому набагато убезпечить вас від перевтоми, психологічних струсів, шкідництва та звинувачень з боку медиків чи клієнтів. Крім того, важливо розуміти правила безпеки, працюючи в пологовому будинку і під час пологів взагалі. Оскільки ця робота має на увазі прямий контакт із клієнтом, відповідно може бути для вас небезпечною при нерозумінні азів.

2. Чому немає можливості дивитися вебінари у записі?

Відповідь: Тому що наше навчання переслідує мету випустити професійно підготовлених доул і для цього максимально наближено до живого навчання. Програма і методика націлена на то, щоб ви отримали якісне навчання, а вебінари такої функції не несуть, оскільки вони ніколи не дадуть необхідної і . Ви отримаєте до кожного уроку презентацію, конспект з основними тезами занять і підручник. Таким образом вам не потрібно переслуховувати одно і те ж, але при цьому ви нічого не пропустіть .

3. Чи потрібна медична освіта для того, щоб стати доулою?

Відповідь: Ні, у професії доулу не мається на увазі якась особлива освіта. Втім, працюючи з вагітними, необхідно ясно розуміти фізіологічні, психологічні і етичні характерні особливості. Це особливо важливо при спілкуванні з медичними працівниками в пологовому закладі і грамотному супроводі клієнтів. Маючи ці знання, ви зможете спростити роботу собі і полегшити вашу клієнтку, яка народжує свою дитину. Эти знания могут показаться мелочью на первый взгляд, но эти нюансы в работе становятся бесценными инструментами, которые легко выделят вас среди других сопровождающих, демонстрируя вашу принадлежность к многовековым, сакральным знаниям о женской природе и родовому таинству. Цікаво то, що ця містичність не тільки не суперечить науці, але навпаки—дивовижним образом нею доводиться і обрамляється. Тому це світогляд – світогляд саме доул – не не перестає захоплювати і надихати, скільки не вивчай і не практикуй. Це дивовижно.

4. Чи можна сплатити частинами?

Відповідь: Оплата можлива частинами , але з умовою повного внесення до отримання сертифіката (до очної частини, котра відбудеться через два місяця після початку онлайн). Перший внесок – не менше третини.

5. Я мама, чи зможу навчатися?

Відповідь: Більшість наших слухачок – мами маленьких дітей. Але немає, жодної з них, хто не зміг би гідно закінчити курс і здати свій сертифікат. Усі вони стали відмінними фахівцями та пройшли всі етапи нашого навчання. Ми дружелюбно ставимося до дітей, тому з терпінням та розумінням підходимо до відвідування курсу малюками. З іншого боку наш курс – професійна підготовка відмінних фахівців, тому мається на увазі, що ви серйозно та рішуче налаштовані на набуття знань та навичок, необхідних для такої тонкої роботи. За цим ми віримо, що ви знайдете можливість організувати чотири години на тиждень для повного занурення в тему і зможете виділити два дні для приїзду на очну частину. На очній частині нерідко були мами з немовлятами, проте краще щоб про малюків на цей час дбали ваші помічники.

6. Кількість та тривалість занять?

Відповідь: всього 17 занять по 2 години, 2 рази на тиждень.
Про програму та наповнення курсу читайте тут: https://doula.com.ua/articles

Докладніше буде надіслано по e-mail.