Посиденьки для вагітних

Чудові новини для жінок, що готуються до пологів! 02 травня стартував волонтерський проект від доул АФПБ «Народжуй вільно»! Проект створений для підтримки жінок і сімей в очікуванні дитини! Кожного понеділка у прямому ефірі інстаграм на @doulaua проводимо прямі ефіри і відповідаємо на найважливіші питання майбутніх мама у реаліях сьогодення!
Не дивлячись на те, що зараз воєнний час, жінки продовжують дарувати нових діток нашій планеті. Час, коли вони відчувають зміни всередині, зміни відбуваються навколо і найбільші з них – ще попереду!

Доули ГО АФПБ хоЧУТЬ , щоб КОЖНА ЖІНКА знала – в неї є її природня сила, щоб з усім впоратись!

Ми є поряд для майбутніх матусь, щоб підтримати їх віру в себе і допомогти.

Для підтримки 24/7 доули створили Телеграм- канал, щоб жінка змогла відчути підтримку доул поза зустрічами і саме тоді, коли це їй вкрай потрібно.

Кожна з наших доул має унікальні навички, знання, компетенції.
Серед них є консультанти з грудного вигодовування та психологи, післяродові доули, інструктори, тілесні спеціалісти, йога-тренери.

Наші спеціалісти готові ділитися своїми знаннями і теплом, щоб кожна з матусь народжувала без страху, вільно – так, як закладено в нас самою природою!

Хочемо лише нагадати, що кожна жінка точно вміє народжувати і здатна зробити це навіть в надзвичайних умовах!
Кожна мама варта того, щоб перший день народження ії дитини був святом для неї та усієї родини, попри будь-які несподіванки та перепони.

Ми допоможемо жінкам зрозуміти процес пологів і використати всі можливості, прийнятні і доступні саме для кожної індивідуально.

Життя – найвищий дар! Ми маємо робити все, щоб зробити його кращим ??

«Народжуй вільно» з доулами АФПБ!

?Супровід та підтримка вагітності, пологів
?Унікальні знання та курси
?Підтримка після пологів

Народжую вільно – вільно живу.